Víme, že nakupování na internetu může být někdy nejisté a nejasné, na www.stately.cz to však neplatí!

V případě potřeby Vám nabízíme způsob výměny NA NAŠE NÁKLADY.

Na Vámi určenou adresu kurýr donese správnou velikost a nechtěné zboží můžete poslat na naši adresu poštou na naše náklady (poštovné Vám vrátíme nebo odečteme z další objednávky)!
V případě potřeby a domluvy, umíme zaslat i kurýra na vyzvednutí.

U nás v STATELY se snažíme, aby Vaše nakupování bylo co nejjednodušší a preferujeme individuální přístup. Proto, pokud máte jakékoliv dotazy týkající se výměny, vrácení nebo reklamace zboží, rádi Vám vše zodpovíme v sekci kontakt nebo na stately@outlook.cz
Pokud se potřebujete jen ujistit, jak to funguje, pomůžou Vám informace viz. níže:


Výměna zboží
Na výměnu zboží u nás neexistuje časové omezení. Pokud máte dobrý důvod, proč chcete něco vyměnit, rádi Ti to vyměníme i po delším časovém období, pokud však nebylo zboží nošené a je stále na něm originál visačka. Pokud tedy potřebujete vyměnit velikost, barvu, nebo produkt, nabízíme Vám výměnu. Za výměnu zboží neplatíte poštovné, nové zboží Vám donese kurýr a to staré nám můžete poslat na naši adresu jako cenný/doporučený balík (o zaslání balíku nás, prosím, informujte). Dejte nám vědět, jak bychom Vám mohli pomoci, a společně to vyřešíme ke spokojenosti :)


Vrácení zboží
Zboží je možné vrátit do 14 dnů od převzetí, bez udání důvodu. Pokud máte však dobrý důvod, o kterém nám dáte vědět, tato lhůta také nemá časové omezení.  Zboží doručené zpět na naši adresu ideálně v původním obalu nesmí být používané, musí být nepoškozené. Při splnění výše uvedených podmínek, Vám částku zašleme převodem na Váš účet  do 1-2 pracovních dnů od vrácení zboží na naši adresu. O zaslání balíčku na naši adresu nás, prosím, nezapomeň informovat.


Reklamace
Pokud máte jakékoliv otázky ohledně reklamací, dej nám, prosím, vědět na stately@outlook.cz .Standardně poskytujeme záruční dobu 2 roky.

Tvůj pohodový nákup je pro nás však prvořadý. Tedy pokud máte něco, co byste chtěli reklamovat, dej nám vědět a my to vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Adresa na vrácení, výměnu a reklamace zboží: 

(O zaslání balíku nas, prosim, informuj)


Andrea Weiss – STATELY

Z.Bára 6/115

70030 Ostrava